Katalogy reklamních předmětů

Agenturní verze kataloguDÁRKY 20 
Náš vlastní katalog, který každoročně vydáváme již od roku 1997. Obsahuje kompletní nabídku reklamních předmětů od žhavých novinek po osvědčené evergreeny. Součástí tohoto katalogu je také kolekce Kalendáře, diáře, novoročenky. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

VÁNOČNÍ KATALOGY:

            

KALENDÁŘE, DIÁŘE, NOVOROČENKY 2020 
Významnou pozici mezi nabízeným zbožím má kolekce kalendářů, diářů a novoročenek. Pravidelně nabízíme v samostatném katalogu řadu titulů, z nichž většinu distribuujeme exkluzivně a vzhledem k velkým skladovým zásobám jsme schopni zabezpečit velice rychlé dodání ať už s potiskem či bez potisku. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOP DÁRKY19 
Představujeme Vám novou kolekci TOP DÁRKY 19, která obsahuje TOP předměty pro Vaši reklamu. V rámci této kolekce naleznete předměty zpracované do posledního detailu, a to včetně švýcarské značky SWISS PEAK, která Vám přináší zajímavé předměty nejen pro muže.

    |  neutrální verze pro agentury:    

ENJOY 2019
Tradiční kolekce reklamních předmětů od jednoho z předních světových distributorů je nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE, BULLET a textil LABEL.
Katalog je v českém a polském jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK, PLN a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.

    |  neutrální verze pro agentury:    

GIFTS 2019, CZ s cenami
Katalog GIFTS představuje na 432 stranách širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu. Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor. Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).

    |  neutrální verze pro agentury:    

LUXUSNÍ PSACÍ POTŘEBY
Katalog luxusních psacích potřeb představuje každoročně to nejlepší ze světa značek Parker, Waterman a Lamy. Nyní jsou v katalogu nově také oblíbené zápisníky Moleskine. Každá z těchto značek je skutečnou legendou a představuje originální modní doplněk či dárek, a to nejen pro Vás samotné či Vaše blízké, ale i pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstanace. 

    |  neutrální verze pro agentury:    

TOPS 2019
Katalog s kompletní kolekcí reklamních předmětů, z něhož ty nejlepší najdete také v našem hlavním katalogu Dárky. Na 532 stranách naleznete spoustu inspirace na nové reklamní dárky.

   

Ceník potisků 

Neutrální ceník potisků pro reklamní agentury 

Provozovatel tohoto webu jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací