Zákazník: nepřihlášen
Nabídka zboží
Novinky a speciální na...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kancelář
Elektronika a přísluše...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, peně...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Vyprodané položky

jsme na Facebooku
Komunikujte s námi i na FacebookuProdáváme značky

BALMAIN PARIS - rozsáhlá kolekce francouzských dárků

BEST IN TOWN - značka vysoce kvalitního textilu

BOSCH - značkové nářadí pro domácí kutily

CASE LOGIC foto-audio-video-computer-travel bags

CENTRIXX - kolekce značkových cestovních doplňků

CLIKCLAK francouzské bonbóny v kovovém boxu

CROSSING - outdoorové nezbytnosti, nyní i jako dárky

DUNLOP - značkové nářadí a potřeby pro motoristy

ETC - značkové hodinky od European Time Company

JAMIE OLIVER: značková kolekce světoznámého kuchaře

KEN HOM inspirace tradiční čínskou kuchyní

LAGUIOLE: kvalitní servírovací či jídelní sety

LAMY německé psací potřeby, plné čistých linií

MARKSMAN, značková kolekce designového zboží

ORIENT-EXPRESS - luxusní doplňky pro cestování

PARKER - známá značka kvalitních psacích potřeb

PAUL BOCUSE - značkový design slavného šéfkuchaře

Značkové luxusní kožené aktovky PIERRE CARDIN

QUILL - firemní značková pera s doživotní zárukou

ROTRING - tradiční německé psací potřeby

SAMSONITE - světová kolekce cestovních doplňků

Scripto - původně americká značka ekonomických psacích potřeb

SILVER MATCH značkové zapalovače

SLAZENGER - celosvětově známá sportovní značka

retro styl slavného letounu SPIRIT OF SAINT LOUIS

TODO MODO - italské papírové osušky a reklamní kapesníčky

TRENDLINE značková kolekce trendového zboží

US BASIC značkový sportovní textil a čepice

VICTORINOX značkové švýcarské nože a doplňky

WATERMAN francouzské značkové psací potřeby

WENGER - osvědčená švýcarská kvalita

FARE - značkové deštníky

Zakládající člen A3DR
(1996-2007)

Člen mezinárodní asociace

PSI

ePoptávka certifikát

TOPlist

Profil firmy

Profil firmy  

   Firma DG Tip byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991. Od počátku se specializovala na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk, nejprve formou nákupu předmětů mezi evropskými dodavateli, posléze zejména vlastním dovozem zboží z Asie.

   Hlavními obchodními partnery se postupně stali všichni přední evropští distributoři reklamních předmětů. 

   Mezi naše další tradiční kolekce patří dárky GIFTS, PICOWORLD, LABEL, BULLET, stejně jako psací potřeby Parker, Waterman a švýcarské nože VICTORINOX

   Samostatné kolekce svým rozsahem i významem postupně vytvořily kalendáře, diáře a novoročenky a reklamní textil LABEL.

   Postupně se naše nabídka rozrostla o výrobky z kůže, lepící lístky Speed-itreklamní šňůrky, USB flash disky, papírové tašky, značkové zboží Lamy, Bosch, Paul Bocuse, Mark Twain, andré philippe, DUNLOP, Jamie Oliver a stovky dalších produktů. Uvedený výčet se stále rozrůstá, o čemž vás mohou nejlépe informovat naši obchodníci.

   Samozřejmostí je zabezpečení potisku veškerého dodávaného zboží s využitím všech moderních technologií včetně laseru. Řadu technologií využíváme také pro průmyslový tisk, zejména potisk plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

   Už v roce 1998 jsme začali vydávat ve dvou jazykových mutacích vlastní katalog DÁRKY, resp. DARČEKY, včetně cen vytištěných přímo u zboží. 
   V roce 2001 jsme rozšířili nabídku vlastních katalogů o další titul - vždy v dubnu jsme začali vydávat specializovaný katalog Kalendáře, diáře a novoročenky.
   V současnosti je nabídka našich českých katalogů rozšířena o další významné tituly - pod názvem GIFTS a také český katalog PICOWORLD s nabídkou luxusních dárků s elegantním designem. S názvem LABEL zase nabízíme kompletní kolekci textilních značek US BASIC, Slazenger a ELEVATE, pokrývající naprosto kompletní sortiment reklamního textilu.

Všechny katalogy jsou digitalizovány a jejich více než deset tisíc položek je neustále aktualizováno pro on-line prodej na internetu na doméně www.dgtip.cz .
Reklamním agenturám umožňujeme převzít náš sofistikovaný obchodní systém a provozovat jej na vlastní doméně pod svojí hlavičkou, významným klientům zase můžeme nabídnout jejich vlastní webový prostor naplněný pouze zbožím pro jejich potřebu.

   V červnu 2001 zahájila plný provoz naše nová vzorkovna v Praze. Je on-line propojená s centrálou v Brně, sídlí na rohu ulic Švehlova a Pražská, nedaleko od sjezdu z Jižní spojky v Praze - Hostivaři.
   Od roku 2005 stejným způsobem funguje také nová vzorkovna v Plzni, přímo v centru města, opět přímo napojená na náš centrální rezervační systém.
   V roce 2011 kupuje DG Tip obchodní podíl ve společnosti KAZDA, s.r.o. a následnou fúzí rozšiřuje síť poboček o další ve Veselí nad Moravou. Součástí pobočky je v tomto případě nejen vzorkovna, ale i tiskárna zaměřená mimo potisku reklamních předmětů i na tisk průmyslových dílů.

   Od roku 1995 jsme členem mezinárodní organizace distributorů reklamního zboží PSI (Präsent Service Institute), v roce 1996 jsme byli zakládajícím členem Asociace třídimenzionální reklamy (A3DR), sdružující přední dodavatele 3-D reklamy v ČR. V roce 2007 jsme se toto členství rozhodli ukončit a z A3DR vystoupit. Pokračování našeho členství jsme již nepokládali za přínosné, s (ne)fungováním Asociace jsme již nemohli být spokojeni.

   Již od roku 1993 jsme se snažili aktivně vystavovat na odborných veletrzích a výstavách v ČR i v zahraničí, tradiční se stala zejména účast na veletrhu Reklama v Praze a již zaniklém M-D-K v Brně, opakovaně jsme vystavovali na Slovensku a v SRN na veletrhu PSI v Düsseldorfu. Stejně aktivně sledujeme trendy a novinky významných zahraničních veletrhů v roli pravidelných návštěvníků.

   Mezi nejsilnější dodavatele reklamních předmětů patříme i výší svého kapitálu.
V roce 1998 jsme v ČR navýšili základní jmění na 4 miliony Kč, na Slovensku na 0,5 milionu Sk. V roce 2003 jsme základní jmění v ČR znovu zvýšili na současných 25 milionů Kč.

   V červnu 2005 se firma přestěhovala do nového areálu v Brně - Horních Heršpicích, vystavěného na zelené louce. Nové prostory nám umožňují nabídnout ještě lepší služby našim dosavadním i všem novým zákazníkům.

   V roce 2012 rozšiřuje DG Tip svoji činnost o prodej dřevoplastových výrobků a stává se výhradním distributorem WPC výrobků NEXTWOOD pro českou a slovenskou republiku. Tento sortiment je nabízen prostřednictvím samostatných domén www.nextwood.cz a www.drevo-plast.cz , pro distributory pak na www.obchod.nextwood.cz

Od 1.3.2017 je společnost DG Tip přihlášena k EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.   výpis z obchodního rejstříku
   osvědčení o registraci k DPH

 

 


Objednávka katalogů

Katalogy 2018


Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2019 DG Tip, spol. s r.o.