Zákazník: nepřihlášen
Nabídka zboží
Vánoční kolekce
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kancelář
Elektronika a přísluše...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, peně...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Vyprodané položky

Objednání katalogu

Katalog DÁRKY 2019 (logo DG TIP) - KAT D19DG
Dárky 2019 - tradiční katalog našich reklamních předmětů s kontakty a logem DG Tip, který vychází každoročně již od roku 1997. Pro období 2018/2019 vychází katalog v srpnu 2018 a platností od 13.8.2018.
Ceny jsou uvedeny přímo u zboží a jsou odstupňované podle objednávaného množství (platí vždy pro množství od jednoho objednacího kódu).
Najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah a číselný a jmenný index.
Výtisk katalogu Dárky 19 vám rádi po jeho vydání zašleme ZDARMA. Platnost katalogu je od 13.8.2018 do vydání dalšího katalogu Dárky, tj. do 31.7.2019.
Agentury mají možnost si zakoupit neutrální verzi katalogů pro práci se svými klienty.


1 ks ZDARMA
 

Katalog DÁRKY 2019, agenturní verze - KAT D19N
Neutrální verze katalogu DÁRKY 19 je určena pro reklamní agentury a obchodníky, prodávající naše zboží konečným klientům. Neobsahuje naši adresu a kontakty, na 4. straně obálky je prostor pro dotisk adresy prodejce (max. rozměr dotisku 140x55 mm).
Katalogy s vlastní obálkou, příp. s jinými úpravami, bylo možné objednat do 10. května 2018. Minimální množství katalogů s vlastní obálkou je 200 ks, grafiku obálky bylo možné dodat až do 8.6.18.
Ceny jsou uvedeny přímo u zboží, najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah, číselný a jmenný index. Katalog DÁRKY vychází od roku 1997.
Platnost katalogu DÁRKY 19 je od 13.8.2018 do vydání dalšího katalogu DÁRKY 20, tj. v srpnu 2019.


  65,00 Kč  
 

Katalog BULLET/AVENUE 2018, CZ s cenami - KAT BUL/AVE18N
Tradiční kolekce reklamních předmětů je nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE a BULLET.
Katalog je v českém a polském jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK, PLN a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.  24,00 Kč  
 

Katalog GIFTS 2018, CZ s cenami - KAT GIFTS18N
Katalog GIFTS představuje na 432 stranách širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu.
Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor.
Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).


  55,00 Kč  
 

Katalog LABEL-TEXTIL 2018, CZ verze s cenami - KAT LAB18N
Katalog LABEL 2018 představuje nabídku kvalitního reklamního textilu a čepic. Na 159 stránách naleznete kolekci sportovního textilu SLAZENGER a řadu ELEVATE včetně nových modelů a barev.
Katalog je v českém a polském jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK, PLN a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.
V katalogu jsou uvedeny tabulky velikostí a informace o typech střihů textilu. U řady položek je možno na našem webu shlédnout video s podrobnějším zobrazením zajímavých detailů jednotlivých druhů textilu.


  24,00 Kč  


Pokud jste již našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlaste se. Vaše údaje budou doplněny automaticky.

Firma
Název:  
IČO:    
DIČ:

Adresa
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  

Kontaktní osoba
Titul:
Jméno:  
Příjmení:  
Telefon:  
Email:    

Poznámka:
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení  
(bez tohoto souhlasu nemůžeme bohužel vyřídit Vaši objednávku katalogu)

Zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení" vyjadřuji svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení firmy DG Tip, spol. s r.o. v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti.

Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2018 DG Tip, spol. s r.o.