Zákazník: nepřihlášen
Nabídka zboží
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kancelář
Elektronika a přísluše...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, peně...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Vyprodané položky

Objednání katalogu

DG TIP katalog DÁRKY 18 zdarma - KAT D18DG
DÁRKY 18 - český katalog, který vydáváme již od roku 1997. Platnost katalogu: od 1.8.2017 do vydání dalšího katalogu DÁRKY, tj. přibližně 31.7.2018.
Vychází koncem července 2017 s platností od 1.8.2017. Ceny jsou uvedeny přímo u zboží. Najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah a číselný index.
Jeden kus katalogu Dárky 18 s logem DG Tip Vám rádi zašleme zdarma. Agentury mají možnost si zakoupit neutrální verze katalogů pro práci se svými klienty pod kódem KAT D18N.
1 ks ZDARMA
 

Katalog DÁRKY 18, agenturní verze - KAT D18N
Neutrální verze katalogu DÁRKY 18, který vydáváme již od roku 1997, je určena pro reklamní agentury a obchodníky, prodávající naše zboží konečným klientům.
Agenturní verze neobsahuje naši adresu a kontakty, na 4. straně obálky je prostor pro dotisk adresy prodejce (v rozměru max. 160x65 mm).
Katalogy s vlastní obálkou bylo možné objednat do uzávěrky - 10.5.2017, přičemž tisková data bylo možné dodat do 9.6.2017. Minimální množství katalogů s vlastní obálkou je 200 ks.
Ceny jsou uvedeny přímo u zboží, najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah a jmenný i číselný index.
Platnost katalogu je přibližně od 1.8.2017 do 31.7.2018.
  65,00 Kč  
 

Katalog DÁRKY 2019, agenturní verze - KAT D19N
Neutrální verze katalogu DÁRKY 19 je určena pro reklamní agentury a obchodníky, prodávající naše zboží konečným klientům. Neobsahuje naši adresu a kontakty, na 4. straně obálky je prostor pro dotisk adresy prodejce (max. rozměr dotisku 140x55 mm).
Katalogy s vlastní obálkou, příp. s jinými úpravami, bylo možné objednat do 10. května 2018. Minimální množství katalogů s vlastní obálkou je 200 ks, grafiku obálky bylo možné dodat až do 8.6.18.
Ceny jsou uvedeny přímo u zboží, najdete zde i ceny veškerého potisku, přehledný obsah, číselný a jmenný index. Katalog DÁRKY vychází od roku 1997.
Vydání nového katalogu DÁRKY 19 s roční platností bude začátkem srpna 2018.


  65,00 Kč  
 

Katalog BULLET/AVENUE 2018, CZ s cenami - KAT BUL/AVE18N
Tradiční kolekce reklamních předmětů je nyní k dispozici v samostatném katalogu zahrnujícím nabídku kolekce AVENUE a BULLET.
Katalog je v českém a polském jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK, PLN a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.  24,00 Kč  
 

Katalog GIFTS 2018, CZ s cenami - KAT GIFTS18N
Katalog GIFTS představuje na 432 stranách širokou nabídku reklamních předmětů včetně textilu. Součástí katalogu je jmenný i číselný index, samozřejmostí jsou i informace o technologiích potisku. Novinky jsou označeny oranžovou tečkou u kódu.
Katalog obsahuje popisy zboží v češtině a orientační ceny u každé položky v CZK a EUR. Aktuální ceny najdete na našich webových stránkách v sekci ceníky. Rádi vám je zašleme i jako pdf soubor.
Neutrální verze katalogu je bez uvedení adres a www stránek (vlastní kontakty lze dotisknout na zadní stranu obálky).


  55,00 Kč  
 

Katalog LABEL-TEXTIL 2018, CZ verze s cenami - KAT LAB18N
Katalog LABEL 2018 představuje nabídku kvalitního reklamního textilu a čepic. Na 159 stránách naleznete kolekci sportovního textilu SLAZENGER a řadu ELEVATE včetně nových modelů a barev.
Katalog je v českém a polském jazyce a obsahuje orientační ceny v CZK, PLN a EUR, aktuální ceny zboží naleznete na našem webu. Neutrální verze katalogů jsou bez uvedení adres a www stránek.
V katalogu jsou uvedeny tabulky velikostí a informace o typech střihů textilu. U řady položek je možno na našem webu shlédnout video s podrobnějším zobrazením zajímavých detailů jednotlivých druhů textilu.


  24,00 Kč  
 

Katalog TOP DÁRKY 2018 - KAT TOP DARKY 18
KOLEKCE TOP DÁRKY 2018 - NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU !!!
V katalogu TOP DÁRKY představujeme celou novou kolekci naší nabídky roku 2018. Kolekce TOP DÁRKY - to jsou reklamní a dárkové produkty vyšší třídy, propracované do posledního detailu, mnohdy opatřené registrovanou značkou. V rámci této kolekce
zakoupíte zajímavé a jedinečné produkty vysoké kvality za příznivé ceny.
Katalog má 368 stran, je v čestině, ceny jsou uvedené u jednotlivých produktů. Množstevní slevy produktů jsou zobrazeny přímo u každé položky na našem webu.
RÁDI VÁM ZAŠLEME 1 KS KATALOGU ZDARMA.


  38,00 Kč  


Pokud jste již našim registrovaným zákazníkem, prosím přihlaste se. Vaše údaje budou doplněny automaticky.

Firma
Název:  
IČO:    
DIČ:

Adresa
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  

Kontaktní osoba
Titul:
Jméno:  
Příjmení:  
Telefon:  
Email:    

Poznámka:
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení  
(bez tohoto souhlasu nemůžeme bohužel vyřídit Vaši objednávku katalogu)

Zaškrtnutím políčka "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení" vyjadřuji svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení firmy DG Tip, spol. s r.o. v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti.

Programmed By E Linkx, a.s. Copyright © 2003-2018 DG Tip, spol. s r.o.